Kasko ve Sigorta Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Sigorta ve Kasko Eksperi Ümit Durmuş

Eksper İngilizce kökenli bir kelime olup “Uzman” anlamına gelmektedir. Uzmanlık özellikle sigorta ve kasko gibi ihtilafların çok ve hassas olduğu bir alanda sigorta şirketleri ile müşteriler arasındaki anlaşmazlıkları çözüme kavuşturmak, sigorta ve kasko müşterilerinin sigorta şirketleri ile yaptıkları sözleşmeler ve klozlardan doğan hakları nedeniyle haksız kazanç sağlamalarının önüne geçmek ve sigorta ve kasko müşterilerinin de sigorta şirketleri ile yaptıkları sözleşmeler çerçevesinde mağduriyetlerinin adil bir şekilde giderilmesi hususunda olayları ve sözleşmeleri inceleyerek karar veren ve işinin ehli, uzmanı olan kişi anlamında kullanılmaktadır. Eksperler sigorta şirketleri ile müşteriler arasında düzenlenen sözleşmenin sonrasında konuya dahil olabildikleri gibi bazı özel durumlarda (örneğin bir sanat eserinin sigorta bedelinin belirlenmesi vb) da sözleşme öncesi etkin bir rol oynamaktadırlar.

Ümit Durmuş aşağıdaki tabloda belirtilen yetkili alanları çerçevesinde 2011-01-06T00:00:00.000 tarihinden bu yana 0 Belge No. ile eksper hizmeti sunmakta olup halen İNÖNÜ MAH. TOLGA CAD. NO:120/A KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL adresinde SERBEST bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Ümit Durmuş e 2124702818 iş telefonu ve 5073030844 cep telefonu numaralarından ulaşabileceğiniz gibi info@umitdurmus.net e posta adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Sponsorlu
Bağlantılar

Gerçek Kişi Eksper olarak hizmet vermekte olan Ümit Durmuş in ekspertiz alanları ise aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Yangın :
Kara Araçları : VAR
Hava, Deniz Ve Demiryolu Araçları : YOK
Emtia Ve Kıymete İlişkin Nakliyat : yOK
Yangın, Doğal Afet, Kaza Ve Hırsızlık : YOK
Mühendislik : YOK
Kredi Ve Finans – Emniyeti Suistimal, Hukuksal Koruma Ve Destek : YOK
Nakliyat :
Tarım Ve Hayvancılık : YOK
Oto Kaza :

İSTANBUL İlinde faaliyet gösteren diğer eksperleri BURADAN görüntüleyebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sitemiz 11 Mayıs 2013 tarihinden bugüne toplam kişi tarafından ziyaret edilmiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.