Kasko ve Sigorta Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Sigorta ve Kasko Eksperi Orhan Üstündağ

Eksper İngilizce kökenli bir kelime olup “Uzman” anlamına gelmektedir. Uzmanlık özellikle sigorta ve kasko gibi ihtilafların çok ve hassas olduğu bir alanda sigorta şirketleri ile müşteriler arasındaki anlaşmazlıkları çözüme kavuşturmak, sigorta ve kasko müşterilerinin sigorta şirketleri ile yaptıkları sözleşmeler ve klozlardan doğan hakları nedeniyle haksız kazanç sağlamalarının önüne geçmek ve sigorta ve kasko müşterilerinin de sigorta şirketleri ile yaptıkları sözleşmeler çerçevesinde mağduriyetlerinin adil bir şekilde giderilmesi hususunda olayları ve sözleşmeleri inceleyerek karar veren ve işinin ehli, uzmanı olan kişi anlamında kullanılmaktadır. Eksperler sigorta şirketleri ile müşteriler arasında düzenlenen sözleşmenin sonrasında konuya dahil olabildikleri gibi bazı özel durumlarda (örneğin bir sanat eserinin sigorta bedelinin belirlenmesi vb) da sözleşme öncesi etkin bir rol oynamaktadırlar.

Orhan Üstündağ aşağıdaki tabloda belirtilen yetkili alanları çerçevesinde 2007-10-14T00:00:00.000 tarihinden bu yana 1979/004 Belge No. ile eksper hizmeti sunmakta olup halen TOMURCUK SOK. İZMEN SİTESİ A-1 BLOK D.4 / İSTANBUL adresinde ÜSTÜN SİGORTA EKSPERLİĞİ LTD.ŞTİ. bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Orhan Üstündağ e 2123569001 iş telefonu ve 5332007093 cep telefonu numaralarından ulaşabileceğiniz gibi info@ustunekspertiz.com e posta adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Gerçek Kişi Eksper olarak hizmet vermekte olan Orhan Üstündağ in ekspertiz alanları ise aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Sponsorlu
Bağlantılar
Yangın : VAR
Kara Araçları : VAR
Hava, Deniz Ve Demiryolu Araçları : VAR
Emtia Ve Kıymete İlişkin Nakliyat : VAR
Yangın, Doğal Afet, Kaza Ve Hırsızlık : VAR
Mühendislik : VAR
Kredi Ve Finans – Emniyeti Suistimal, Hukuksal Koruma Ve Destek : VAR
Nakliyat : VAR
Tarım Ve Hayvancılık : VAR
Oto Kaza : VAR

İSTANBUL İlinde faaliyet gösteren diğer eksperleri BURADAN görüntüleyebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sitemiz 11 Mayıs 2013 tarihinden bugüne toplam kişi tarafından ziyaret edilmiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.