Kasko ve Sigorta Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Sigorta ve Kasko Eksperi Cafer Gül

Eksper İngilizce kökenli bir kelime olup “Uzman” anlamına gelmektedir. Uzmanlık özellikle sigorta ve kasko gibi ihtilafların çok ve hassas olduğu bir alanda sigorta şirketleri ile müşteriler arasındaki anlaşmazlıkları çözüme kavuşturmak, sigorta ve kasko müşterilerinin sigorta şirketleri ile yaptıkları sözleşmeler ve klozlardan doğan hakları nedeniyle haksız kazanç sağlamalarının önüne geçmek ve sigorta ve kasko müşterilerinin de sigorta şirketleri ile yaptıkları sözleşmeler çerçevesinde mağduriyetlerinin adil bir şekilde giderilmesi hususunda olayları ve sözleşmeleri inceleyerek karar veren ve işinin ehli, uzmanı olan kişi anlamında kullanılmaktadır. Eksperler sigorta şirketleri ile müşteriler arasında düzenlenen sözleşmenin sonrasında konuya dahil olabildikleri gibi bazı özel durumlarda (örneğin bir sanat eserinin sigorta bedelinin belirlenmesi vb) da sözleşme öncesi etkin bir rol oynamaktadırlar.

Cafer Gül aşağıdaki tabloda belirtilen yetkili alanları çerçevesinde 2007-10-14T00:00:00.000 tarihinden bu yana 1988/015 Belge No. ile eksper hizmeti sunmakta olup halen EMEK MAH. 28. SOKAK (ESKİ 76. SOK.) 29/4 ÇANKAYA / ANKARA adresinde GÜL SİGORTA EKSPERTİZ HİZMETLERİ LTD.ŞTİ bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Cafer Gül e 3122224016 iş telefonu ve 5324248800 cep telefonu numaralarından ulaşabileceğiniz gibi gulekspertiz@ttmail.com e posta adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Sponsorlu
Bağlantılar

Gerçek Kişi Eksper olarak hizmet vermekte olan Cafer Gül in ekspertiz alanları ise aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Yangın : VAR
Kara Araçları : VAR
Hava, Deniz Ve Demiryolu Araçları : VAR
Emtia Ve Kıymete İlişkin Nakliyat : VAR
Yangın, Doğal Afet, Kaza Ve Hırsızlık : VAR
Mühendislik : VAR
Kredi Ve Finans – Emniyeti Suistimal, Hukuksal Koruma Ve Destek : VAR
Nakliyat : VAR
Tarım Ve Hayvancılık : YOK
Oto Kaza : VAR

ANKARA İlinde faaliyet gösteren diğer eksperleri BURADAN görüntüleyebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sitemiz 11 Mayıs 2013 tarihinden bugüne toplam kişi tarafından ziyaret edilmiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.